Za to nic nedáte

Šachy zdarma

Připravili jsme šachový stůl pro Vaše vážné i nevážné partie. Pokud však chcete soutěžit, přihlašte se do Šachu Lannova.
Informace u obsluhy. Za to nic nedáte...

 

HandBike zdarma

V rámci Sport LANNA jsme pořídili speciální ruční kolo HandBike k tréninku a závodění jednomu budějovičákovi.
Informace u obsluhy. Za to nic nedáte...

 

Nordic Walking

NORDIC WALKING neboli severská chůze, tedy chůze s holemi, je nový "zdravotní sport", který se pro své pozitivní účinky na zdraví rychle rozšířil po celém světě. Je méně náročný než běh, ale je stejně účinný. Je vhodný jak pro mladé lidi nebo výkonnostní sportovce, tak pro seniory, či lidi s nadváhou.

 

Boby zdarma

Vltava a její břehy se dají využít i jinak. Víme, že může být nepohodlné vláčet sáňky autobusem nebo si špinit auto. Lyžník LANNA zapůjčí zdarma našim nejmenším hostům boby a sáňky pro sjíždění svahu Náplavky.
Informace u obsluhy. Za to nic nedáte...

Deštník zdarma

Víme, jak se při dobré kávě a fajn společnosti snadno zapovídá. Někdy až tak, že počasí, které slibovalo slunečný den, si postaví hlavu. Půjčíme Vám deštník zcela zdarma. Vrátíte ho příště.
Informace u obsluhy. Za to nic nedáte...


Internet zdarma

Zůstat ve spojení s Vámi je pro nás stejně důležité jako Vaše spojení se světem. Internetové připojení je v naší kavárně ZDARMA. Za to nic nedáte...

 

Jizdní kolo zdarma

Čas u nás ubíhá jako voda ve Vltavě. Pokud jste v dobrém rozmaru a užili jste si chvíle u nás s přáteli u láhve dobrého vína, můžete zůstat v klidu.

Jste-li držiteli naší věrnostní karty, půjčíme Vám kolo z naší flotily Bicykl LANNA na cestu domů zcela ZDARMA. Informace u obsluhy. Za to nic nedáte...

 

Parkoviště zdarma

Pro naše hosty je k dispozici parkoviště o třech stáních. Místo pro handicapované je samozřejmostí. Parkovací karta u obsluhy. Za to nic nedáte...