O kavárně

Kavárna LANNA byla pojmenována po významném českobudějovickém rodákovi, průmyslníkovi, loďmistru, staviteli, mecenáši, V. A. Lannovi (1805 – 1866). Z oken naší kavárny pak máte výhled na doposud dochovanou budovu bývalé Lannovy loděnice a to na protilehlém břehu řeky Vltavy přímo v areálu přístaviště.

 

Naším cílem a velikým přáním je, abyste se u nás cítili jako doma. Pohodlně, příjemně a na každou návštěvu jste se těšili. Při pohledu na řeku Vltavu a zeleň naší zahrady si u nás odpočinete a u šálku výtečné kávy načerpáte nové síly.

 

Jsme ideálním místem pro Vaše obchodní schůzky, setkání s přáteli, narozeninové oslavy, firemní večírky, garden party ale také pro Vaše děti, pro které je v přilehlém městském parku Bosonoha vyhrazen dětský koutek s herními prvky.

 

Rádi bychom udrželi ducha prvorepublikové Lannovy loděnice i v naší kavárně. A to službami, servisem i poctivostí. V nabídce od místních živnostníků naleznete pravé domácí limonády, čaje z bylinek, výtečné zákusky, ale také zeleninové saláty, sandwiche a bagety z čerstvých a kvalitních surovin.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Partneři projektu